Online anketa za Detský čin roka

Detský čin roka je jedinečný a originálny projekt, ktorý motivuje ku konaniu dobrých skutkov a tak pomáha deťom a budúcim dospelým zorientovať sa v hodnotách, dáva im šancu pochopiť cez skutočné príbehy, čo je dobré a čo zlé.

V aktuálnom 20. ročníku projektu, ktorý prebieha pod záštitou prezidentky Slovenskej republiky pani Zuzany Čaputovej, otvoril Detský čin roka, o.z. spolu s Nadáciou Orange novú kategóriu Dobrý čin na nete, pretože spoločne vnímajú túto tému ako nesmierne dôležitú a aktuálnu. Deti z celého Slovenska tak mohli po prvýkrát zasielať správy o svojich dobrých skutkoch v online prostredí – či už cez neho pomohli, šírili nejakú informáciu, vymysleli nejaký „zlepšovák“, alebo upozornili na šikanu.

Hlasovanie bude prebiehať do 27.11.2020 a hlasovať za jednotlivé príbehy môžete teraz aj vy na stránke http://detskycin2020.ludialudom.sk.

Čítajte, hlasujte, inšpirujte sa. Viac o celom projekte sa dozviete tu.

Zdieľajte tento článok

Hlasovať za jednotlivé príbehy môžete

Viac o celom projekte sa dozviete na

Odporúčané články

10 zásad pre dobré „technologické rodičovstvo“
Rodičia aj deti trávia na internete v dnešnej dobe pomerne veľa času. Naučte svoje deti objavovať internet bezpečne a osvojte si spoločne 10 zásad pre dobré technologické rodičovstvo.
Hrajte sa spolu s deťmi

Kooperatívne hry, ktoré môže hrať rodič s dieťaťom.

Deti na sociálnych sieťach – odporúčania pre rodičov

8 odporúčaní pre rodičov, ktorí púšťajú deti na sociálne siete.